İroni Yapım Organizasyon İroni Yapım - Mybilet
Hakkımızda

İroni Yapım & Organizasyon; Kültür Sanat etkinlikleri ve Sanatçı Menejerliği  yapan köklü bir sanat kuruluşudur. 

 Hizmetlerimiz:

 Ses Sistemleri:

 Organizasyonların en önemli odak noktası olan iletişimin kusursuz sağlanması, kusursuz bir ses sistemine bağlıdır. Organizasyon alanının özellikleri ve sistemin gereklilikleri doğrultusunda en doğru teknik ekipmanların tedarik ve kurulumu aşamasında İRONİ YAPIM`dan anahtar teslim hizmet alabilirsiniz. Fuar, açılış, davet, gösteri gibi ses sistemlerinin kullanıldığı tüm etkinliklerde kaliteli ses sağlamak için alanında profesyonel ekibimiz, ihtiyacınıza en uygun sistemi seçmek ve kurmak için hizmetinizdedir.

 Görüntü Sistemleri:

Görme, çevremizdeki bilgiyi en hızlı algıladığımız duyumuzdur. Bu nedenle bir etkinlikte yayımlanacak / sunulacak görüntünün kalitesi ve doğru sistem seçimi büyük önem taşımaktadır.
Organizasyonunuzda ihtiyaç duyacağınız; lazerden ışığa, plazma ekrandan projeksiyona tüm görüntü sistemlerinin seçimi ve kurulumu için İRONİ YAPIM hizmetinizdedir. Teknik ekipman tedariğinin yanı sıra, sahne tasarımı ve mekan içi görüntü sistemleri düzenlenmesi konusunda da İRONİ YAPIM`ın uzman ekibinden destek alabilirsiniz.

Işık Sistemleri:

Konser, davet, açılış gibi tüm etkinliklerinizde ambiyansı oluşturacak, tüm mekanın enerjisine büyük etkisi olacak ışıklandırma için, ekipman kiralamadan kurulum aşamasına kadar tüm süreç boyunca profesyonel çözüm hizmeti sunmaktayız. Unutmayın, doğru aydınlatma ekipmanları, organizasyonda kullanılan tüm yan sistemlerin en efektif biçimde sunulmasını sağlayarak etkinliğinize değer katar.

 

Sahne – Dekor Sistemleri:

Organizasyonunuzda görsel kaliteyi maksimumda yaşatmak ve mekanı en verimli biçimde kullanmanızı sağlamak için profesyonel sahne ve dekor çözümleri ile hizmetinizdeyiz. Mekanın keşfi ve çözüm tespiti, tasarım ve dekorasyon, kurulum, montaj, stand üretimi, sahne düzenlemesi…